Nestle Nan Optipro

Mleko nie tylko dla najmłodszych

Mleko w proszku Nestle Nan Optipro wyprodukowane zostało specjalnie z myślą o dzieciach w różnym wieku. Mleko proszkowane będzie idealne nie tylko dla niemowląt ale również nieco starszych dzieci, które z różnych powodów nie mogą być karmione mlekiem matki. Produkty Nestle Nan Optipro to proszkowane mleka początkowe, następne oraz modyfikowane. Wśród produktów Nestle Nan Optipro znajdziemy:

– Nestle Nan Optipro 1 – mleko początkowe odpowiednie dla dzieci od pierwszego dnia życia,

– Nestle Nan Optipro 2 – mleko następne dla niemowląt powyżej 6. miesiąca życia,

– Nestle Nan Optipro 3 – mleko modyfikowane dla dzieci powyżej 1. roku życia,

– Nestle Nan Optipro 4 – mleko modyfikowane dla dzieci powyżej 2. roku życia,

Nestle nan optipro dla niemowląt 5 – mleko modyfikowane dla dzieci powyżej 2,5. roku życia.

Mleko o wysokiej zawartości substancji odżywczych

Mleko Nestle Nan Optipro w swojej formule zawiera liczne substancje odżywcze. To nieodłączne elementy codziennej dziety sprzyjające prawidłowemu rozwojowi każdego dziecka. Stosowanie mleka proszkowanego Nestle Nan Optipro to doskonały wybór dla każdego dziecka już od pierwszych dni życia. W składzie odżywczego mleka proszkowanego Nestle Nan Optipro znajdziemy m.in. takie substancje odżywcze jak:

– Kwas DHA czyli nienasycony kwas tłuszczowy z grupy kwasów omega-3, wspiera prawidłowy rozwój całego układu nerwowego dziecka,

– Laktoza czyli naturalny cukier występujący w mleku matki, wspiera prawidłowy rozwój flory bakteryjnej,

– Kultury bakterii Bifidobacterium lactis wspierające prawidłowy rozwój układu odpornościowego maluszka,

– Liczne składniki mineralne i witaminy takie jak żelazo, cynk, witamina A i C.

Korzystanie z mlek proszkowanych Nestle Nan Optiipro niesie za sobą szereg korzyści. Mleko jest łatwe w przygotowaniu, po odmierzeniu dołączoną do opakowania miarką należy zalać je odpowiednią ilością gorącej wody. Stosowanie mlek proszkowanych Nestle Nan Optipro wspiera prawidłowy rozwój każdego malucha na różnych etapach jego rozwoju.